עיצוב
בתים

עיצוב בתים שמשדרג את המרחב שלך. הפוך את הבית שלך

ליצירת אמנות בכל פינה.

שירותי עיצוב בתים

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים הוא אמנות ומיומנות. המטרה היא להביא לביטוי את אופי הלקוח ולהפוך את הבית למקום שבו הוא מרגיש בכיוון הטוב ביותר. כל בית הוא עולם בפני עצמו, והמשימה שלנו היא להפוך אותו למושלם.

עיצוב דירות

עיצוב דירות הוא המרחב למקום שבו חלומות מתגשמים. כל דירה יכולה להפוך למקום בו הקסם קורה, והפרטים הקטנים הם אלה שמביאים את החיים לתוך הבית. אנו כאן להוביל אותך בכל שלב, מהרעיון ועד הביצוע.

עיצוב בתים משופצים

עיצוב בתים משופצים הוא האתגר של ליצור דרך חדשה למרחבים קיימים. הופכים את הישן לחדש, כאשר משדרגים בית, המטרה היא לשמר את האופי המקורי שלו תוך כדי תכנון בצורה מודרנית וחדשנית. 

מעוניינים במעצבת פנים?

המלצות

לקוחות מספרים

איתן

מנהל שיווק

פניתי ל שירותי עיצוב הפנים של BSdesign לאחר ששמעתי המלצות רבות, ואני יכול להגיד בביטחון שהיא הכי טובה בתחום. היא הבינה בדיוק את הטעם שלי והצליחה להפוך את הבית שלי למקום שאני לא רוצה לעזוב. ההשקעה, המקצועיות והאהבה שהיא משקיעה בכל פרויקט מרשימים. אני ממליץ בחום!

3.5/5
ליאת

יזמית

כאשר החלטתי לשדרג את הבית שלי, ידעתי שאני רוצה לעבוד עם הכי טובה. הגעתי ל BSdesign והיא לא הפסיקה להפתיע אותי. היא הקשיבה, הבינה את הצרכים שלי והציעה פתרונות יצירתיים שלא חשבתי עליהם. התוצאה היא בית מהמם שאני גאה לקרוא לו 'בית'. אני ממליצה בחום ובלב שלם!

4.5/5
פרויקטים שהושלמו
0
לקוחות מרוצים
0
ניסיון
0 +
זכייה בפרסים
0

לכל שאלה שאנחנו פה

ליצירת קשר

התקשרו אלינו

0723726887

האימייל שלנו

[email protected]

כתבות בעיצוב בתים

מאמרים אחרונים

נגישות