עיצוב פנים ביתי

עיצוב פנים

ביתו של אדם הוא מבצרו ולכן הבעלים של כל נכס למגורים מעוניין להרגיש בו הכי נוח שאפשרי. לא בכל יום בונים בית פרטי, קונים דירה חדשה, או מחליטים לשפץ דירה שהיא יד שנייה. לכן ההמלצה היא להיעזר בשירותים של עיצוב פנים כדי לקבל החלטות שהן חשובות ביותר. מעצב פנים הוא איש מקצוע בעל ידע רב ובכל נושא הוא מסוגל להציע לבעלי הנכסים כמה וכמה הצעות כדי שיבחרו את האופציה שנראית להם הנכונה ביותר עבורם. הוא בוחן את כל האפשרויות הקשורות לגודלו של הנכס ולאופן העיצוב הפנימי שלו. 

ישראלים רבים שמעוניינים לרכוש נכס קיים או קרקע, מתייעצים בשלב ראשון עם אנשי המקצוע המתאימים כדי לוודא שמדובר בעסקה כדאית ושיש לה היתכנות בהתאם לחוקי המקרקעין כך שתהיה הלימה בין צרכי המשפחה לבין אפשרות הבנייה או השיפוץ בפועל. בשלב ראשון הם פונים אל שמאי מקרקעין אשר מכין דוח הכולל את ערך הקרקע לקנייה וגם אל אדריכל, מהנדס בניין ומומחה לנושא עיצוב פנים. כל אחד מאנשי המקצוע האלו רואה את הדברים מכל ההיבטים ולכן אפשר לקבל מהם רעיונות ראשוניים על נראות הבית תוך ניצול מלוא השטח על פי האישורים להיתרי בנייה שמתקבלים ברשות המקומית הספציפית. 

עיצוב פנים של הסלון

המפגש המשפחתי היום יומי עם המשפחה הגרעינית וגם עם המשפחה המורחבת מתקיים בסלון. ולכן אנשי עיצוב פנים ממליצים על הספה הפונקציונלית ביותר לכל בית בהתאם לכמה נפשות חיים בבית ולהרגלי האירוח של המשפחה. אפשר להזמין ספה ארוכה מלבנית, ספה פינתית או מעוגלת ושיהיו בה מספיק מושבים לכולם. בהתאם לגודלו של חדר המגורים יותאמו לכך גם כורסאות, שטיח, ווילונות ועוד. המטרה היא ליצור הרמוניה עיצובית כך שהכול מתחבר להכול והמראה הוא יפהפה ונעים. 

סגנון עיצובי לבית

בתחום עיצוב פנים קיימים כמה וכמה סגנונות עיצוביים. הלקוחות בדרך כלל אינם מכירים אותם לעומק ולכן תפקידו של מעצב הפנים הוא להסביר להם את הייחוד ואת המאפיינים של כל אחד מהסגנונות העיצוביים, להציג בפניהם סרטונים ותמונות להמחשה כדי שיהיה להם קל יותר לקבל החלטה על העיצוב האולטימטיבי עבורם. קיימת גם אפשרות לבצע שילוב של שני סגנונות וזאת כדי ליצור בית מעוצב בעל מראה יוצא דופן וכך לבדל אותו מהנראות של בתים אחרים בסביבת המגורים. 

עבודה בפועל בתוך הבית

לאחר הכנת הסקיצות ובחירת הסקיצה הסופית, מי שעוסק בעיצוב פנים מסייע ללקוחות בבחירת הספקים והקבלנים לכל תחום, כמו קבלן ביצוע בבנייה, חשמלאי, טכנאי מיזוג אוויר, חברה העוסקת בחימום תת רצפתי ועוד. מעבר לכך המעצב מגיע עם הלקוחות לאולמות התצוגה השונים כדי לבחור ולקנות ריצוף, אריחי קרמיקה למטבח ולחדרי הרחצה, כלים סניטריים, ריהוט, חפצי נוי, מוצרי טקסטיל ועוד. כל זאת למראה מושלם של הבית החדש או המחודש.

שיתוף:

מאמרים מומלצים

תכנון אדריכלי של בית החלומות

תכנון אדריכלי משפחות רבות חולמות על בית רחב ידיים התואם את הצרכים המשפחתיים שלהם. לכן הן רוכשות קרקע או שטח הכולל בית ישן המיועד להריסה

היתרונות של משחקים לכלבים גדולים

פוסט זה בבלוג מתעמק ביתרונות המשמעותיים של משחקים לכלבים גדולים. הוא מספק הבנה מקיפה כיצד משחק ואינטראקציה יכולים לעזור לשפר את הבריאות הפיזית של הכלב,

ליצירת קשר

נגישות